Honeywell Thermal Transfer Shipping Labels DD100150150TT For PM45C Long Door Models
SKU : DD100150150TT
AU
Availability: In stock
Add to Wishlist
Quick Overview
SHIPPING LABEL TT(PM45C LONG DOOR)100MM WIDE * 150MM LONG, 150MM DIA, 38.1MM CORE
For Volume Pricing - Call 1300 183 340
PRICE IS FOR 1 CARTON WHICH CONTAINS 10 ROLLS EACH ROLLS HAS 750 THERMAL TRANSFER LABELS SHIPPING LABEL TT(PM45C Long Door) 100mm wide * 150mm long, 150mm dia, 38.1mm core