Goodson GC37BL-12 Cash Drawer Black with 12V Solenoid
SKU : GC37BL-12
AU
Out of stock
Quick Overview
GC-37 Cash drawer, 8C/5N removable coin tray & 2 MEDIA SLOTS. Ball Bearing Rollers, RJ12 Connector. Black Colour, 12V, 420 x 425 x 110
For Volume Pricing - Call 1300 183 340
Goodson Ivory GC-37BL Black with 12V Solenoid Cash Drawer is a heavy duty cash drawer with 5 Note Compartment and 8 Coin Compartments. Constructed with Heavy Duty Metal and Polished Metal front with 2 media slots, it has metal note clips and Ball Bearing Slide Rollers.
Key Features:
  • 3 Position Key Lock
  • 5 Note/8 Coin, coin section is removable and adjustable
  • RJ12 Modular solenoid kick out connector
  • 12V Solenoid standard
  • Colour: Black
  • 420mm (W) x 415mm (D) x 110mm (H)